Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа тренує вміння множити десяткові числа на одноцифрові. Перед учнем міститься зображення двох прикладів на кожному етапі. Приклади різні, але в рамках одного рівня вони однотипні, наприклад, всі містять дію ділення та десятковий дільник, хоча числа, звісно, різні. Поряд із кожним прикладом акваріум. Поза межами робочої зони плаває рибка. Учень читає завдання, яке сформулювало над робочою зоною. Далі треба діяти згідно з його умовами: знайти приклад, де ділення не має остачі або вибрати вираз, де добуток знайдено та вказано правильно. Після цього обʼєкт, який знаходився поза межами робочої зони, переміщується до однієї з них – тої, яка відповідає критеріям пошуку. Скажімо, рибка знаходить саме той акваріум, де знаходиться правильний приклад. Різноманіття цих образів є і запорукою того, що дитині буде цікаво рухатись з рівня на рівень, розвʼязучи нові приклади. Школяр має перевірити вже готові вирази і визначити правильний. Таким чином, ця вправа своїм різноманіттям не лише привертає увагу учня, а й допомагає йому остаточно закріпити в памʼяті пройдений матеріал. А робота з інтерактивними обʼєктами, а не з сухими числами, перетворює завдання на цікаву й корисну розвиваючу гру.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.1
Множення дробів на одноцифрове число
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися