Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Десяткові числа схожі на звичайні багатоцифрові цілі числа у всьому, окрім однієї деталі – коми, яка розділяє цілий компонент від дробової частини числа. Якщо не брати її до уваги, то множення й ділення десяткових чисел відбувається точно так само, як й у випадку з цілими. Однак, не брати до уваги цю кому не можна, адже при множенні та діленні вона може змінити положення. Якщо у двох множників дробовий компонент містив лише один розряд – десяті, то добуток матиме і десяті, й соті. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься виконувати множення з десятковими числами у стовпчик. Цей формат подачі інформації є зручним й ефективним, адже одиниці знаходяться під одиницями, десятки – під десятками, а соті – відповідно під сотими. Під множниками буде горизонтальна лінія, яка замінює знак рівності. Під нею – каркас добутку. Школяр вписує у кожну порожню клітинку потрібну цифру, щоб разом вони склались у правильне число – результат цього множення. Однак, є підказка: кома, яка розділяє дробову та цілу частини добутку, вже є на своєму місці. Таким чином, учень практикується у множенні, а от місцеположення цієї коми, а відповідно й всіх розрядів добутку, має нагоду додатково вивчити на практиці. Коли школяр вписує всі потрібні числа у порожні клітинки, то проходить на новий етап завдання. Важливо, що тут не буде проміжних етапів – дитині пропонується відразу вписати остаточний результат. Тож учню слід бути уважним, додаючи добутки після множення першого й другого розрядів. При цьому кожен рівень супроводжується зображенням персонажа-вченого, наприклад, казкової сови у професорському капелюсі та в окулярах. Цей персонаж урізноманітнює завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.6
Множення дробів у стовпчик
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися