Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Десяткові дроби цікаві тим, що їх можна використовувати, як і звичайні числа: всі цифри у дробових розрядах йдуть в ряд, тож необхідно лише памʼятати про правильне положення коми – і десяткові числа можна успішно використовувати разом зі звичайними у прикладах без зайвих перетворень. Саме тому цей формат зображення чисел використовується не лише в рамках математичної науки, а й у житті. У ході виконання цього завдання дитина познайомиться з однією з тематик, для якої десяткові числа є особливо важливими – з професійною діяльністю. На екрані перед міститься текстова задача, згідно з сюжетом якої необхідно вирахувати, скажімо, прибуток за певний час або виконати інші дії, які повʼязані з діяльністю професіонала, фах якого називається в тексті. Учень читає задачу, розуміє, яку саме дію необхідно використати – множення чи ділення – для того, щоб визначити відповідь на питання, яке задається в тексті. При цьому дитина сама подумки має скласти приклад та його вирішити. В якості підказки для учня подається низка варіантів, які знаходяться під задачею. А для того, щоб більше зацікавити дитину, робочу зону з текстом задачі супроводжують і оточують малюнки, які тематично повʼязані з нею. Коли школяр виконує всі обчислення та робить свій вибір, то проходить на новий етап завдання до іншої подібної задачі. При цьому не останню роль грають й одиниці вимірювання. Наприклад, «12 500 гривень» у тисячах виглядатиме саме у форматі десяткового числа – «12,5 тисяч гривень». Таким чином, завдяки виконанню цієї вправи школяр тренується краще орієнтуватись у десяткових числах і використовувати їх в житті, тоді, коли це зручно. А відносно вузька тематика завдання робить його й більш цікавим для учня. 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.18
Множення і ділення дробів у світі професій
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися