Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Дитина вже виконувала множення різних математичних одиниць на звичайний дріб. У якості множника використовувалось і мішане число, і ціле, і десяткові дроби. Ця вправа продовжує низку завдань, присвячених опрацюванню цієї теми, але в якості множника подається особлива одиниця – буквений вираз. Букви у математиці використовуються не з тою ж метою, з якою вони використовуються у мові. Замість того, щоб передавати звуки у будувати на письмі слова, букви в математиці грають роль умовних символів, на противагу цифрам, які є символам цілком конкретними. Букви використовуються для того, щоб позначити функцію, дію, але не число і не кількість. Наявність букв означає переведення уваги саме на те, що з ними роблять, а не на точне число, адже за літерою може «ховатись» будь-яке число. З цієї причини букви використовуються у рівняннях для того, щоб позначити невідомий компонент виразу. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься виконувати множення з буквами та звичайними дробами. На екрані перед учнем міститься зображення робочої зони з кількома прикладами множення, де обидва множники є звичайними дробами, на які помножені ще й літери. З іншого боку від знаку рівності знаходиться порожня клітинка для кожного виразу. Під робочою зоною міститься кілька варіантів відповідей. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб вибрати потрібні та розмістити їх відповідно до їх прикладів. Якщо, скажімо, треба «А х B», то виглядатиме це як «AB». А от числа в дробах змінюються. Учень має вибрати варіанти, де не лише виповнено множення, і зроблено спрощення дробів. Коли дитина це робить, то проходить на наступний етап завдання. При цьому варіантів відповіді на один більше, ніж прикладів, що дещо ускладнює завдання.  

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
И.7
Множимо дроби на буквенi вирази
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися