Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Існує досить багато різних форм подачі інформації у завданнях, де мета, що ставиться перед дитиною, полягає у порівнянні кількох прикладів. Раніше учень ставив знаки «більше», «менше» або «дорівнює» між ними, або вибирав приклад, що найближче за своїм результатом наближається до певного числа. У ході виконання цього завдання школяр буде аналізувати приклади більш самостійно одне від одного. На екрані перед учнем міститься зображення робочої зони, яка містить кілька різних числових виразів, де в якості доданків, зменшуваних та відʼємників будуть дроби або мішані числа. Над ними є формулювання завдання, де формулюється мета рівня. Наприклад, на одному рівні треба знайти приклад, що дає найбільший результат, тоді як на іншому – той вираз, який дає найменший результат обчислень. Школяр читає завдання і аналізує кожен вираз. Хоча числа в них досить різні, «на око» майже ніколи не вийде визначити потрібний приклад. Здебільшого учню доведеться розвʼязувати вирази по черзі, знаходячи точний результат. Учень має памʼятати, що у випадку, коли треба порівняти мішані числа з однаковими цілими компонентами, більшим є те, де дріб є більшим, тобто де чисельник найближче наблизився до знаменника відносно до нього. А от якщо цілий компонент є більшим, то дробовий можна не враховувати. Коли школяр вибирає потрібний приклад, то проходить на новий етап. Ця вправа грає важливу роль у тренуванні памʼяті, адже під час опрацювання другого виразу учень продовжує памʼятати результат першого (бо внести його нема куди), а під час опрацювання третього тримає в памʼяті результат першого і результат другого, щоб порівняти їх після всіх обчислень.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
З.17
Найбільший або найменший результат дробів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися