Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ділення звичайних дробів за механікою виконання є, мабуть, найбільш незвичайною дією з усіх, які дитина виконувала з цими математичними одиницями. Справа в тому, що при діленні двох звичайних дробів, власне, ділення у звичайному сенсі цього слова і не відбувається. Натомість дільник отримує вигляд оберненого числа і перемножується з діленим. У ході виконання цього завдання дитина має звикнути до роботи з оберненими числами. Ця вправа – підготовка до більш серйозних завдань, де учень буде ділити звичайні дроби між собою. На екрані перед школярем міститься робоча зона з кількома різними дробами. Всі вони різні, всі розміщено в робочій зоні хаотично, а крім того, всі вони ще й виконані візуально по-різному, маючи неоднаковий розмір та різнокольорове оформлення. Це відбувається для того, щоб трохи заплутати учня та посилити його цікавість до виконання завдання, адже різноманіття є значним мотиваційним фактором, навіть якщо прямого звʼязку з темою опрацювання й нема. Поза межами робочої зони є звичайний дріб. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб знайти серед всіх дробів у робочій зоні той, який є оберненим варіантом наведеного поза межами робочої зони. Обернений дріб – це такий, в якому місцями помінялись чисельник та знаменник. Це досить просте визначення, і воно є зрозумілим із самого визначення «обернений». Тож учню буде легко і запамʼятати особливість цього явища, і працювати з оберненими дробами в майбутньому. А ця вправа, яка завдяки своїй легкості більше схожа на гру, просто дає дитині досвід роботи з ними і можливість твердо запамʼятати, як шукати дріб, обернений до наданого. На новому етапі учня чекатиме інший набір дробів, серед яких знову треба буде знайти обернений.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.1
Обернене число
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися