Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Округлення є способом представити число по-іншому, спростити сприйняття та зробити його використання більш легким у обставинах, коли точність не є головним критерієм та метою. При цьому десяткові дроби округлюють ледь не частіше, ніж звичайні числа, адже дріб – це частина цілого  і відповідно чим більш далеко від коми, яка розділяє цілий компонент від дробового, знаходиться розряд, тим меншу частину цього самого цілого він означає, а тому і менш важливим є. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься округлювати десяткові дроби. На екрані перед школярем міститься зображення робочої зони, поки що порожньої. Туди необхідно перенести один із десяткових дробів, що знаходяться під нею. Всі вони різні, при чому іноді дробовий компонент виражений нулем, що означає – це число все ж є цілим по факту. Над такою композицією міститься формулювання завдання, де вказується подібний десятковий дріб, але з більшою кількістю саме дробових розрядів. Дитина має серед варіантів, що подаються під робочою зоною, вибрати той, який буде округлений до десяткового дробу із завдання. Для цього школяр має проаналізувати число з більшою кількістю розрядів. Щоб правильно його округлити, дитина аналізує кожен його розряд із найменшого, тобто найбільш віддаленого від цілої частини. Якщо цифра там більша, ніж «5» або ж і є пʼятіркою, то при округленні, до наступного розряду додається одиничка. Якщо цифра там є четвіркою або ж ще меншою, то наступний розряд залишається без змін. Так школяр рухається від розряду до розряду, поки це потрібно. Не обовʼязково округляти до цілих, можна зупинитись раніше – це залежить від завдання. Коли школяр переносить до порожньої зони правильний варіант дробу, то проходить на новий етап.

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.10
Округлюємо десятковий дріб
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися