Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Як і попередня вправа, ця має своєрідну родзинку – сюжетне оформлення завдання. Цікаво, що у ході його виконання учень стикатиметься лише з прикладами, а не з текстовими задачками, де зазвичай головну роль грає сюжет. Натомість тут школяр працюватиме лише з числами, однак, кожен рівень являтиме собою не лише окремий приклад, а й маленьку композицію ілюстрацій, де буде немало деталей та яскравих образів, що обʼєднані спільною темою – мандрами, походами та туризмом. На екрані перед учнем на кожному етапі міститься зображення нового прикладу з дробами в якості елементів опрацювання. Робоча зона з прикладом оточена описаними вище малюнками, які також можуть зображувати й додаткових персонажів, у компанії яких буде цікавіше рухатись між етапами. Завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб знайти правильний остаточний результат прикладу. Учень працюватиме лише з дробами. Для того, щоб виконувати з ними додавання або віднімання, необхідно, аби дроби мали однаковий знаменник. Якщо ж це не так, то до спільного знаменника їх необхідно привести. Робиться це шляхом пошуку такого числа через множення. Наприклад, є дроби зі знаменниками «12» та «9». Спільним знаменником є число «36», адже обидва первинні знаменники можна до нього привести, перший – помноживши на трійку, а другий – на четвірку. При цьому перемножувати треба і чисельник і знаменник обох дробів на відповідні числа, після чого вже виконувати додавання або віднімання лише зі знаменниками. В якості орієнтирів під робочою зоною подається кілька варіантів відповіді. Те, що вони мають різні знаменники, є підказкою для учня, адже дитина може серед них знайти той, який є спільним для всіх компонентів прикладу.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
З.6
Похід за дробами
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися