Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

В одному з попередніх завдань, які були присвячені темі множення на десяткові числа, дитина дізналась про те, що, попри очікування, множення не завжди є процесом збільшення – іноді добуток є меншим, ніж хоча б один з множників. З діленням, якщо у ньому використано десяткові числа, приблизно те саме: школяр очікує, що у ході виконання цього процесу частка виявиться меншою, ніж ділене, але, якщо дільник є меншим, ніж «1», то частка буде навпаки – більшою. На екрані перед дитиною міститься зображення серії прикладів з дією ділення, де обидва числа є десятковими, але дільник – особливий, адже він являє собою завжди «0,1», «0,01» або інший варіант дробового числа, де в наявності є лише одна значуща цифра – одиниця, а кількість нулів вказує на зміну розрядності діленого в більшу сторону. Отже, школяр аналізує кожен приклад по черзі. Після знаку рівності у них вже є числа, що претендують на роль часток, однак, вони розташовані хаотично. Проаналізувавши приклад, дитина визначає, яка розрядність у його частці має бути, після чого переносить до нього відповідний варіант. Після цього проходить до наступного прикладу, памʼятаючи, що варіантів для нього лише два. Коли ж школяр знайде частку й для нього, то залишиться лише один варіант для одного прикладу, тож, таким чином, дитина розвʼяже всі приклади з діленням. Така підказка надається для того, щоб учень звернув особливу увагу на те, як саме ділення на десяткове число збільшує ділене. Наприклад, якщо ділене – число «5,98», то при діленні на «0,1» воно збільшить розрядність в «10» разів і частка являтиме собою число «59,8». Якщо ж дільник – число «0,001», то частка виглядатиме так: «5980». Тож школяру треба не заплутатись у кількості нулів у частці та дільнику.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.11
Швидке ділення
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися