Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Коли йде мова про десяткові дроби, множення на круглі числа набуває дещо нових сторін. Учень звик до того, що при множенні на «10», число набуває додаткового розряду, адже до нього як би «дописується» ще один нуль з правого боку. Це правило, звісно, діє й надалі, однак, варто також памʼятати, що у випадку з множенням на «0,1» все відбувається навпаки: якщо на це число помножити «12», то добутком буде «1,2». У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься виконувати дію множення на числа з одиницею в якості єдиної значущої цифри. Головна увага приділяється розрядності чисел. Учень має зорієнтуватись, на скільки треба помножити одне число, щоб вийшло інше – на «100» чи на «0,01», якщо бачить як початковий множник, так і добуток. На екрані перед школярем міститься три нових таких приклади на кожному етапі завдання. Цифровий склад у множника та добутку однаковий, але вони відрізняються розрядністю: десь добуток збільшився в порівняння з множником, а десь – навпаки, з цілих чисел перейшов до розряду дробових. Завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб вписати на місце другого множника до кожного з трьох прикладів рівня те число, яке зробить рівність правильною. Для цього школяр має проаналізувати окремо кожен випадок множення, щоб зрозуміти, яке саме число там має бути, у цій порожній клітинці. Коли дитина заповнює їх всі, то проходить на новий етап завдання, де треба виконати аналогічні дії, але працюючи, звісно, вже з іншими прикладами. Для успішного виконання завдання потрібна увага, адже на одному етапі треба «3,4» перетворити на «340», а на другому – «0,34» на ті ж «340», тож помились легко. Вписувати у порожні клітинки множники учень має сам, без будь-яких варіантів відповіді.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.5
Швидке множення
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися