Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

У більшості випадків математичний вираз вимагає точної відповіді. Результат виконання тої чи іншої дії, чи до додавання та віднімання, чи множення та ділення, записується після знаку рівності. У виразах можна використовувати не лише цей знак, а й символи «більше», або «менше». Однак, це означатиме, що результат обчислень не є конкретним числом, а може бути цілою низкою варіантів, які задовольняють названий критерій. У ході виконання цього завдання дитина працюватиме саме з такими виразами. На екрані перед учнем міститься зображення двох робочих зон. Перша підходить для того, щоб туди перемістити всі вирази, менші від певного десяткового числа. Друга – більші від іншого, вказаного там. Під цими двома робочими зонами знаходиться низка прикладів, які можуть містити або дію ділення ,або дію множення. Між робочими зонами знаходиться зображення симпатичного персонажа, казкової тваринки, в компанії якої дитина й буде виконувати завдання. А мета учня полягає у розсортуванні прикладів згідно з цими критеріями. Школяр аналізує кожен вираз окремо та оцінює його результат, після чого дитина порівнює його з тими числами та знаками, які бачить у двох робочих зонах вище. Дізнаватись конкретну відповідь на кожен приклад не потрібно. Для того, щоб перемістити вираз у той чи інший квадрат, достатньо, аби результат обчислень підходив умовам: був менший або більший, ніж вказане число. Таким чином дитина аналізує всі вирази по черзі, і коли кожен з них опиниться у відповідній робочій зоні, школяр пройде на новий етап. Там на нього чекатиме інший набір прикладів, нові умови їх сортування та інший персонаж. Ця вправа дозволяє розвинути вміння краще визначати приблизний результат множення або ділення «на око».

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.20
Сортування добутків і часток
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися