Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Це завдання, у ході виконання якого дитина тренуватиметься виконувати дії додавання та віднімання зі звичайними дробами, має сильний акцент на ігровому аспекті, але при цьому його механіка виконання більше схожа на роботу зі звичайними прикладами. На екрані є зображення математичного прикладу з кількома звичайними дробами у якості складових елементів. Приклад є багатоелементним і може містити різні дії, тобто і додавання, і віднімання. Оскільки ці дві дії не мають переваг у порядку виконання, школяр має виконувати їх за природним порядком, зліва направо, якщо нема круглих дужок. Приклад є неповним, хоча його остаточний результат відомий дитині. У ньому бракує одного з елементів. Учень має проаналізувати вираз та зрозуміти, якого дробу бракує та, головне, що необхідно зробити, щоб дізнатись його. Якщо, скажімо, у прикладі лише дія додавання і три доданки, то від остаточної суми треба відняти суму відомих доданків (або відняти спочатку перший відомий, а потім – другий); якщо невідомим елементом є другий доданок для одного дробу і зменшуване для іншого, то порядок виконання дій змінюється. Під виразом міститься кілька варіантів відповіді. Школяр виконує потрібні обчислення, після чого переміщує до виразу один із цих варіантів, чим доповнює та завершує його – і проходить на новий етап до іншого подібного прикладу. Важливою сюжетною основою є тло для цих прикладів. Зображується океанське дно у всій його багатокольоровій та яскравій красі. Піднімаються бульбашки, танцюють рибки, грають між собою русалки. Числа в такому випадку перетворюються на своєрідні морські перли, що й робить виконання завдання цікавим для учня.   

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
З.1
У пошуках океанських скарбів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися