Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Перетворити завдання на навчальну цікаву та веселу гру – означає додати до суто математичної механіки виконання сюжетну основу й інтерактивні елементи та, можливо, додати цікавих героїв. Із цієї точки зору всі вправи, які можна знайти у цьому курсі, мають ігрові елементи у тій чи іншій мірі. Однак, іноді ігровий аспект вправи виявляється через поєднання вже знайомої механіки, як у цьому завданні. Дитина вже виконувала вправи, де необхідно було розсортувати математичні одиниці, але тут замість того, щоб утворити послідовність безпосередньо з десятковими числами, школяр робитиме це з прикладами, які ці числа «ховають». На екрані перед учнем міститься зображення низки прикладів із десятковими числами. Вони, ці вирази, можуть містити як дію віднімання, так і дію додавання, по одній на кожний вираз. Числа – різні, але завжди вони належать до десяткових дробів із цілим компонентом або без нього. Робоча зона, де знаходяться ці приклади, оточена різноманітними й досить великими малюнками, які утворюють сюжетну композицію, прикрашаючи собою вправу та привертаючи увагу школяра. Над робочою зоною сформульовано мету виконання завдання, наприклад, треба розкласти приклади у порядку спадання результатів, або ж навпаки – у порядку зростання. Таким чином, замість того, щоб працювати з «готовими» числами, дитина має змогу оцінити результат кожного виразу і вже потім визначити його місце серед інших. Це збільшує кількість «кроків» які треба зробити, щоб виконати завдання, а відтак від учня потрібно більше концентрації. З іншого боку, дитині значно цікавіше здогадуватись про значення кожного виразу та його місця відносно інших, ніж якби він відразу отримав десяткові числа для сортування.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.23
Упорядкування добутків і часток
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися