Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Учень вже познайомився з цілком життєвими випадками використання десяткових дробів, наприклад, в одиницях виміру. Тим не менше, для того, щоб продемонструвати йому актуальність цієї теми, а також щоб зробити її вивчення більш цікавим, ця вправа пропонує закріпити навички ділення десяткових дробів за допомогою текстових задач. Завдяки їхній сюжетній основі учень переконається у тому, що вміння ділити десяткові дроби дійсно може знадобитись у повсякденному житті. Крім того, кожна задача супроводжується набором ілюстрацій, які роблять її більш цікавою для виконання. На екрані перед учнем міститься зображення задачі – нової для кожного наступного етапу завдання. Дитина читає текст і бачить, що згідно з сюжетом необхідно розділити одне десяткове число на інше. При цьому у тексті не вказується, яке саме число є діленим, а яке – дільником. Це зрозуміти та визначити дитина має самостійно, проаналізувавши сюжетну основу. Під задачею міститься каркас прикладу, а ще нижче – дробові числа, з якими треба працювати і які є у тексті. Учень переміщує їх до клітинок діленого та дільника відповідно до їхніх ролей, після чого виконує обчислення та визначає частку. Коли школяр це робить, то проходить на новий етап завдання. Важливо, що всі обчислення дитина виконує самостійно, не маючи варіантів відповіді, а крім того – без додаткових підказок, оскільки приклад розміщується в одну строку. Так що ця вправа вимагає досить впевненого володіння матеріалом, в тому числі це стосується і вміння працювати з розрядами, адже у каркасі для частки не вказується, де має бути кома, яка відділяє цілу частину десяткового числа від дробової.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.10
Задачі на ділення десяткових дробів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися