Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Текстові задачі, які присвячені додаванню і відніманню дробів, є дуже важливою частиною навчальної програми у цій темі. З практичної сторони ці задачі дозволяють закріпити знання теми та напрацювати вміння додавати і віднімати дробові числа, шукаючи відповіді на цілком життєві питання. Крім того, оскільки кожна задача – це міні-історія, розвʼязувати їх значно цікавіше, ніж виконувати безкінечні приклади по цій темі. На екрані перед школярем на кожному етапі міститься нова задача, присвячена додаванню або відніманню дробів. Учень читає її умови та аналізує їх, подумки складаючи приклад із тих чисел, які там обговорюються. В задачі не вказується прямо, який дріб є доданком, який – зменшуваним, тож школяр має використати аналітичні здібності, щоб зрозуміти, що за дію слід використати цього разу для того, аби знайти відповідь на питання, яке подається в тексті. Дитина також подумки виконує додавання або віднімання, і це – досить серйозна складність, яка вимагає від учня високого рівня концентрації. Школяр має кілька варіантів, тож орієнтуватись є серед чого. Однак, ці варіанти, які розміщуються під задачею, досить подібні між собою, тож відразу визначити правильну відповідь не вийде: учню доведеться виконувати точні обчислення. Коли школяр вибирає правильний варіант, відразу переходить на новий етап вправи, де треба буде виконати аналогічний набір дій. Кожна задача супроводжується досить якісними, багатоелементними та деталізованими ілюстраціями. Малюнки не просто прикрашають завдання, а зображують те, про що говориться в тексті, що посилює цікавість до сюжетної основи, а через неї – і до виконання математичної операції.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
З.2
Задачі на додавання і віднімання дробів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися