Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Маючи справу з десятковими дробами, важливо не заплутатись у розрядах цих чисел, що іноді мають як цілу, так дробову частини. Важливо не лише правильно читати десяткові дроби, відповідно називаючи різні його частини (ту, що знаходиться перед комою, та ту, о знаходиться після неї), а й записувати дроби за описом. Власне, цьому й присвячено дане завдання, яке механікою виконання доповнює попереднє. На екрані перед дитиною міститься зображення каркасу для десяткового дробу, кількість клітин в якому відповідає числу розрядів у ньому. Клітинки порожні всі до одної, але на своєму місці знаходиться кома, яка позначає «кордон» між цілою та дробовою частинами. Над каркасом знаходиться формулювання завдання, де десятковий дріб називається словами. Школяр читає опис цього числа і відповідно до нього записує цей дріб у каркас. Хоча кількість клітин і співпадає з числом розрядів, бажано, аби дитина перед тим, як записувати дріб, звірилась з розрядами після коми, називаючи кожен. Коли десяткові дроби виконують роль доданків, зменшуваних або інших складових частин прикладів із різними математичними діями, процес підрахунку результатів відбувається по розрядам: десяті додаються або віднімаються між собою, як соті або тисячні. Однак, коли дріб лише записується, він (точніше, саме його дробова частина) називається одним числом. Обовʼязково вказується розряд, якого досягає дріб. Наприклад, «0,43» називається «нуль цілих і сорок три сотих», але не «нуль цілих, чотири десятих і три сотих». Отже, школяр вписує у порожні клітинки цифри відповідно до названого у завданні дробу, після чого проходить на наступний етап. Та учень має аналогічним чином опрацювати інший дріб, вписавши його у новий каркас.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.5
Записуємо десятковий дріб
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися