Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Десятковий дріб, як і будь-який інший, являє собою зображення частини цілого. Це «ціле» виражається як умовна одиниця, тоді як число на місці знаменника є кількістю рівних частин, на які цю одиницю розділили, а чисельник – та кількість цих частин, яку умовно «забрали». Особливість десяткових дробів полягає у тому, що їх знаменником завжди є число на кшталт «10», «100», «1000». Тому їх так зручно зображувати у вигляді чисел після коми, де місцеположення числа визначає знаменник: дріб «0,54» означає дріб зі знаменником, що дорівнює сотні, адже навіть читається цей дріб як «нуль цілих та пʼятдесят чотири сотих». І ця ж особливість робить десяткові дроби дуже зручними для того, щоб зображати їх на малюнку. Цим і займеться дитина у ході виконання цього завдання. На екрані перед учнем міститься зображення робочого поля, яке має квадратну форму. Це і є умовна одиниця, розбита на безліч менших квадратиків. Поряд із робочою зоною міститься зображення персонажа, який показує десятковий дріб. Учень має зобразити цей дріб на робочій зоні, виділивши відповідну кількість квадратиків. Для цього слід порахувати їх загальне число, помноживши кількість квадратиків в одному стовпчику та в одному рядку. Наприклад, якщо їх сотня, а треба показати дріб «0,25», то необхідно виділити як раз «25» квадратиків. Коли учень це зробить, то пройде на новий етап, де треба виконати аналогічний набір дій з іншим дробом. Може змінитись і початкова кількість квадратиків, тому учню слід перерахувати їх, якщо вигляд робочої зони змінився. Ця вправа досить проста, але корисна, адже дозволяє краще зрозуміти десяткові дроби, їх значення та природу. А це знадобиться в майбутньому.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.18
Зображуємо десятковий дріб на малюнку
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися