Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Числові вирази можуть бути складними за кількома параметрами. Досить нелегко працювати з великими числами, але також нелегко працювати з виразами, що містять кілька різних дій, адже необхідно пам’ятати про правильний порядок їхнього виконання і про проміжні результати.

Перед собою школяр бачить своєрідну піраміду, яка будується лише з одного числового виразу. Її фундамент, тобто найнижчий поверх — це початкова форма прикладу з усіма складниками та діями. Вираз може містити додавання з відніманням та множення з діленням. Друга пара дій має виконуватися першочергово, якщо немає круглих дужок. Тож наступний поверх — це той самий приклад, де перший набір дій уже виконано, і залишилося лише додати або відняти. Так поступово дитина рухається до вершини піраміди, тобто до числа, яке є остаточним результатом виразу. У піраміді на екрані є символи математичних дій, які дозволяють учню орієнтуватися в тому, що потрібно виконати передусім. Вписати в порожні клітинки треба лише числа.

Ця вправа допомагає дитині звикнути до прикладів із багатьма діями, подаючи їх в ігровій формі.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.2
Гра «Підкорюємо вершини»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися