Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

У математиці літера означає певне невідоме число, але зовсім не обов’язково метою виконання завдання є пошук того числа, яке за цією літерою ховається. Адже з ними теж можна виконувати дії, хоча результат цих дій виглядатиме лише як поєднання літер та чисел. Наприклад, якщо перемножити «2а» і «3b», то в результаті буде «6ab», тобто літери просто поєднуються, а числа дають у результаті дії інше число.

У процесі виконання цього завдання дитина познайомиться з таким форматом роботи, який буде цікавим для дитини завдяки тому, що результати прикладів із літерами та числами вже є в наявності. Натомість бракує цих прикладів. Перед дитиною на кожному етапі міститься зображення кількох виразів, що містять як числа, так і літери в певній послідовності та в певних відносин. Дитина аналізує приклади, що подаються нижче. Вони розміщені хаотично, тож дитина має детально вивчити кожен, виконавши дії, що там зображуються, та знайшовши відповідність між прикладами й відповідями до них.

Це дозволяє учню навчатися краще розумітися на взаємодії різних елементів великих прикладів, що містять кілька чисел та кілька літер.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.21
Множення дробів на буквені вирази
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися