Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Виконання математичних дій із дробами, що належать до різних видів, є одним із найбільш складних різновидів роботи з цими математичними одиницями. У процесі виконання цього завдання дитина працюватиме з такими прикладами, але вже не для знаходження точного результату, а у форматі нерівностей.

Перед учнем міститься зображення двох прикладів із дробами. Ці приклади можуть мати різні дії, відрізнятися за числовими складниками, але завжди дроби будуть між собою різними за видами, наприклад, один доданок — звичайний дріб, а інший — мішане число. Вище подається нерівність, де є невідомий буквений елемент. Дитині потрібно вибрати той приклад, результат якого задовольняє цю нерівність. Число в нерівності теж подається дробове. Школяр виконує вказані в прикладах дії, зробивши потрібні перетворення, після чого робить свій вибір.

Ця вправа дозволяє дитині навчитися краще оцінювати результат прикладів з дробами різних видів, і з часом учень навчиться робити це швидко, оцінюючи спершу цілий, а вже потім дробовий компонент.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
П.6
Нерівність дробів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися