Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Дріб зазвичай використовується для позначення ситуації, при якій певне ціле ділиться на частини, а з цих частин береться деяка кількість. Відтак ціле – тобто одиниця – зменшується, тому дріб майже завжди сприймається, як вираз, що менший від одиниці. Є виключення з цього правила – випадок, коли чисельник і знаменник рівні. Це означає (за логікою створення дробу), що число поділене на певну кількість елементів, і всі вони, ці елементи, було «взято». У ході виконання цього завдання дитина буде відповідати на питання рівності тих чи інших прикладів дробів одиниці. Важливо памʼятати, що випадки, коли чисельник більший, ніж знаменник, теж не підходять, адже тоді виходить, що число, яке описується дробом, більше за одиницю, тобто «взятих» частин більше за те число, на яке розділили одиницю. На кожному етапі перед учнем є зображення дробу. Під ним є ілюстрація у вже знайомому дитині форматі: коло, яке поділене на сегменти, певна кількість яких зафарбована іншим кольором. Відповідно ілюстрація теж є підказкою – дріб рівний одиниці тоді, коли цим кольором зафарбовані всі сегменти. Відповідаючи на питання про рівність цього дробу одиниці, дитина переміщується між рівнями, опрацьовуючи кожен конкретний випадок з дробами.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Н.18
Чи рівний дріб одиниці
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися