Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Числовий промінь – досить зручний спосіб демонстрацій найрізноманітніших операцій, які повʼязані з числами. Це зокрема стосується і дробів. Дитина вже неодноразово працювала з ними саме на числовому промені, але це завдання відрізняється від всіх інших новим рівнем самостійності дитини, адже цього разу учень буде сам зображати дріб на промені. На екрані перед учнем на кожному етапі завдання порожній промінь, який починається нулем і закінчується одиницею. Весь простір між цими діленнями у розпорядженні дитини. Над променем знаходиться дріб. Дитина має зрозуміти, на якій саме точці променя вона має бути. Зробити це досить легко. Знаменник – це кількість ділень, які мають бути між нулем і одиницею, тоді як чисельник – кількість ділень, які треба пройти. Тобто, якщо у знаменнику число «10», значить, їх, ділень, також десяток. Якщо ж у чисельнику число «5», значить зупинитись треба на пʼятому діленні, тобто як раз на половині дорозі від нуля до одиниці. Коли учень на потрібній точці позначає дріб, то проходить на наступний етап, де треба виконати дії аналогічного характеру, проте дріб (а відтак і кількість ділень) буде іншим. Для успішного виконання цього завдання необхідні уважність та, що головне, розуміння того, що саме означає дріб, адже велике число у знаменнику не значить, що потрібна точка знаходиться обовʼязково ближче до одиниці. Натомість це залежить більше саме від того, наскільки чисельник наближається до знаменника.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Н.20
Намалюй дріб на числовому промені
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися