Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

До того, як почати додавати, віднімати, множити й ділити дроби (що є досить складною темою), але вже засвоївши початковий матеріал, який торкається цього розділу математики, дитина може закріпити свої знання за допомогою іншої дії, а саме – порівняння. Досить точно порівняти дроби без додаткових операцій можливо тільки за умови, що знаменники у них однакові. Це означає, що ціле, тобто одиницю, розділили на однакову кількість складових елементів, і вже по-різному їх виділили в залежності від дробу. Порівнювати дроби з однаковими знаменника учень буде саме у ході виконання цього завдання. На екрані перед дитиною міститься пара таких дробів. Між ними – порожня клітинка, куди треба вставити символи «більше», «менше» або «дорівнює». Оскільки знаменники однакові, порівнювати треба тільки числа, котрі знаходяться у чисельнику. Робити це надзвичайно легко – так само, як і звичайні числа, просто згадуючи їхнє положення на числовій прямій, котре з них більше, а котре – менше. Коли учень поставить у порожню клітинку відповідний знак, то пройде на наступний етап завдання, де треба буде виконати аналогічні дії з новими дробами, які також матимуть однакові знаменники, але різні чисельники.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Н.22
Порівняй дроби з однаковими знаменниками
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися