Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Синонімія, як і антонімія, є загальномовними явищами, характерними не лише для іменникових, а й для дієслівних частин мови, в тому числі і для дієслова. Синонімія – явище, при якому спостерігається схожість за лексичним значенням слів, різних за написанням та звучанням. Синоніми можуть утворювати цілі ряди подібних за значенням слів. Антоніми ж за визначенням можуть бути лише парами. Це слова, які мають повністю протилежне лексичне значення. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься розпізнавати синоніми й антоніми, працюючи з дієсловами. На екрані перед учнем міститься зображення трьох стовпчиків. На одному, що стоїть в центрі, міститься дієслово. Під ним вказівка, на якому стовпчику слід розмістити синоніми, а на якому – антоніми. Варіанти для вибору знаходяться під цією композицією. Дитина по черзі аналізує кожне дієслово з-поміж наявних варіантів, після чого переміщує його до необхідного стовпчика. Крім синоніма та антоніма наведено й кілька зовсім сторонніх слів, які школяр має просто проігнорувати. Таким чином дитина структурує свої знання з цієї теми, вчиться краще та швидше орієнтуватись у значенні дієслів. Коли школяр знайде для наданого дієслова й синонім, й антонім, то пройде до наступного етапу, де аналогічну операцію слід буде здійснити з іншими словами, однак, розташування стрілочок може змінитись, тож учню слід бути уважним до кожного елемента малюнка. Особливість цього завдання полягає у тому, що дитина працюватиме водночас з обома мовними явищами, що дозволить краще зрозуміти місце центрального дієслова в мові.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.3
Добираємо синонім і антонім до дієслова
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися