Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Аудіювання – це вид контрольних завдань, які присвячені покращенню навичок усного мовлення та звʼязку його з писемним. Учень слухає текст, після чого опрацьовує його на письмі, при чому – різними способами в залежності від конкретного випадку. У ході виконання цього завдання робиться акцент на уважності та вмінні зосереджуватись на чомусь. На екрані перед дитиною міститься зображення робочого поля, на якому розкидано цифри. Зображений персонаж видуває мильні кульки, деякі з яких набувають форми цифр. Така композиція перетворюється у цікавий малюнок, однак, з механікою виконання завдання вона не має ніякого звʼязку, залишаючись просто прикрасою та тим, що урізноманітнює візуальний ряд завдання. Над ілюстрацією є звукова кнопка. Учень натискає на неї та чує текст. Над малюнком та цією кнопкою міститься формулювання завдання. Там вказано, що саме дитина має знайти у тексті: число дієслів, або кількість використаних іменників – обʼєкт пошуків змінюється з кожним етапом, як і текст, «схований» у кнопці. Отже, учень слухає текст, після чого визначає кількість потрібних слів. Тут треба зазначити, що виконання вправи не обмежується одноразовим прослуховуванням: дитина може натискати на цю кнопку стільки разів, скільки потрібно. Спочатку для того, щоб просто послухати текст та звернути увагу на його сюжет, потім – для конкретного підрахування потрібних слів. Після того, як дитина вибирає цифру, що відповідає кількості названих у завданні слів, то проходить на новий етап завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Т.6
Гра «Будь уважним»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися