Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

У ході виконання цього завдання дитина в ігровій формі буде виконувати пошук потрібних іменників. Для початку, важливо згадати особливості цієї самостійної частини мови. Іменники називають предмети, явища, істот, обʼєкти та відповідають на питання «хто?» та «що?» і мають граматичні категорії роду, числа, відміни та відмінка. Тож можна сказати, що іменники є однією з найбільш багатих на слова частин мови, адже кожен предмет навколишнього світу, а також кожен стан та абстрактне явище, окрім, хіба, найбільш специфічних та малозрозумілих, знаходять свою назву серед цих слів. Тому серед іменників багато підвидів: істоти та неістоти, абстрактні та конкретні назви тощо. На екрані перед учнем на кожному етапі міститься зображення пари речень. Поряд з цими реченнями – чарівник, якому треба допомогти запалити зірку над потрібними іменниками, а саме – абстрактними. Над реченнями є активна кнопка. Якщо дитина забула, що таке абстрактні та конкретні іменники, вона може натиснути на кнопку і побачити тлумачення визначення. Бажано користуватись цією підказкою у крайньому випадку. Коли школяр переносить зірку з чарівної палички чародія до цих слів, то таким чином і запалює їх. На кожному етапі абстрактних іменників може бути кілька. Завдяки виконанню даної вправи школяр краще розуміє розподілення іменників на підгрупи.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.1
Гра «Запали зірку»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися