Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Слова – головний інструмент комунікації, тому, звісно, інформація, присвячена таким важливим темам, як Батьківщина, рідне місто й інші подібні теми, виражається за допомогою слів. У ході виконання цього завдання дитина торкнеться цих визначень, які знаходяться десь на межі географії та народознавства. На екрані перед школярем міститься зображення питання, яке присвячено цій темі. На кожному рівні буде лише по одному такому запитанню – при цьому новому. Отже, школяр має знайти на нього відповідь. Її дитина вписує у каркас слова, що знаходиться під питанням. Одна клітинка підходить для розміщення однієї літери, тож кількість клітинок – це єдина підказка для учня. Ані елементи оформлення завдання, ані ілюстрації, які супроводжують робочу зону з питанням та каркасом відповіді, не можуть використовуватись як підказки, бо не повʼязані з питанням тематично. Всі ці питання легкі, а крім того – вони загальні та термінологічні. Наприклад, треба відповісти на питання, як називається головне місто країни. Дитині не треба відповідати конкретну назву. Для цього питання такою відповіддю є слово «столиця». Робота із загальними назвами є важливою, адже дозволяє учню закріпити у памʼяті значення деяких загальних слів, а також – навчитись краще орієнтуватись у цій темі. Отже, коли школяр вводить потрібне слово у каркас відповіді, то проходить на новий рівень завдання, де треба виконати аналогічні дії. Питання різноманітні. Вони всі стосуються названої теми і дозоляють дитині структурувати та дещо узагальнити свої знання, які з нею повʼязані. Звісно, особливу увагу вправа приділяє Україні, адже, окрім загальних питань, будуть й такі, що повʼязані з конкретними місцями нашої держави.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
У.9
Моя країна
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися