Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Дитина вже опрацювала таку граматичну категорію іменника як рід. Ця вправа звертає увагу на іншу характерну для цієї частини мови ознаку – число. З точки зору мовних норм слово може мати лише два числа: однину, яка означає, що названий предмет є в наявності одного екземпляру, та множина, яка означає будь-яке інше число цих названих предметів без обмежень. Конкретно уточнюється ця кількість вже за допомогою числівників, якщо це, звісно, потрібно. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься впізнавати, який іменник має форму однини, а який – форму множини. На екрані перед дитиною міститься ряд слів, які зображено у стовпчик. По боках від нього міститься дві робочі зони. Кожна підписана відповідним числом. Дитина розподіляє іменники по цим зонам згідно з формою числа кожного. Якщо за родом здатні змінюватись лише деякі іменники, то от зміна форми числа є значно більш розповсюдженою – більшість іменників можуть переходити з однини у множину та навпаки. Коли школяр розподіляє всі наявні словоформи по групах, то бачить, які саме морфеми відповідають за число іменників. Якщо досі дитина розглядала цю категорію індивідуально, аналізуючи кожне слово, то ця вправа допоможе узагальнити знання дитини, присвячені цій темі, та перевести їх у практичну площину. хоча механіка виконання вправи може здатись дещо одноманітною, це цілком компенсується приємним стилем візуального оформлення як слів, так і робочих зон. Загалом, граматичні категорії іменників відображаються насамперед на закінченнях цих слів, і у цьому завданні дитина побачить як.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
В.12
Розподіляємо іменники за числами
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися