Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Робота з лексичним значенням слів значно складніша, ніж здається на перший погляд. Лексичне значення слова опирається не на чіткі правила, а на розуміння тонкощів вживання слів, їх зміст та сенс. У ході виконання цього завдання дитина покращить свої навички роботи саме з лексичним значенням дієслів. На екрані перед школярем міститься речення – нове для кожного наступного етапу завдання. Воно супроводжується ілюстраціями, що зображують те, про що в цих реченнях говориться. У реченні пропущено дієслово, однак, з контексту досить легко зрозуміти, що це слово має означати. Під фразою є кілька варіантів – дієслів, які можна вважати кандидатами на роль члена цього речення. Особливість цих варіантів в тому, що вони є досить близькими синонімами, але для використання у даному контексті підійде лише одне з цих слів. Завдання, яке ставиться перед учнем, як раз і полягає у тому, щоб визначити правильне дієслово. Для цього школяр по черзі подумки підставляє у речення кожне з цих слів і знаходить потрібне. Коли дитина робить свій вибір і переміщує правильне, тобто відповідне для речення дієслово у фразу, то проходить на наступний етап завдання, де буде новий текст, інші дієслова, серед яких знову лише одне буде дійсно відповідним. Ця вправа допомагає учневі навчитись визначати значення слів, більш тонко їх розуміти, що важливо не лише для вивчення цієї частини мови в рамках мовної науки, а й для використання у повсякденному житті.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.7
Вибираємо дієслово, що відповідає змісту речення
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися