Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Дитина вже знає, що в деяких випадках слова вживаються не в прямому, а в переносному значенні, тобто мовець має на увазі не те, що зазвичай вкладають у сенс слова, а щось інше. Однак, досі дитина працювала зі словами, що використовуються у переносному значенні, лише в рамках завдань, які направлені на писемне мовлення. Цього разу дитина працюватиме з усним мовленням. На екрані перед учнем міститься багатоелементний малюнок, який водночас є головною родзинкою завдання, тобто тим, що робить його цікавим з візуальної точки зору. Через роботу з деталями ілюстрації відбувається виконання вправи. На малюнку є пара персонажів. Біля кожного з них – активна кнопка. Натискаючи на кожну з кнопок, дитина почує два речення. Звісно, натискати на них слід по черзі, щоб записи текстів не злились. Одне з речень використовує те чи інше слово у прямому значенні, тоді як інше – це слово використовує вже у значенні переносному. Біля кожного з героїв є той чи інший предмет. Над малюнком міститься формулювання завдання, де вказується, що слід вибрати дитині цього разу – пряме значення чи все-таки переносне. Отже, слід вибрати один з предметів біля зображених героїв та виконати з ним ту чи іншу дію. Наприклад, з обох боків від басейну є пара дітей, і біля ніг кожної дитини – по одному мʼячу. Кинути у воду слід той мʼяч, де слово використовується у переносному значенні у наведеному контексті. Школяр має це зрозуміти, прослухавши обидва записи, для яких опрацьоване слово є єдиним спільним елементом.  

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Т.3
Вибираємо речення з використанням слів у переносному значенні
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися