Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Прикметники – слова, які використовуються для того, щоб охарактеризувати предмети, називати їхні якості. Тому між прикметниками та іменниками дуже часто встановлюється звʼязок узгодження: прикметник переймає на себе граматичні категорії іменника – рід, число та відмінок. За допомогою цього граматичного звʼязку вдається у тексті з першого погляду, навіть до лексичного аналізу, зрозуміти, які слова у реченні повʼязані між собою та як. Ця вправа є ефективним тренажером, який має навчити дитину сприймати, аналізувати та швидко впізнавати цей звʼязок. Акцент механіки вправи робиться на ігровій стороні процесу її виконання. На екрані перед учнем міститься кілька обʼєктів, повʼязаних між собою: квіти, які ростуть у горщиках. Всі квіти та горщики виповнені у різних кольорах, хоча єдина манера ілюстрації надає цілісності стилю картинки. На кожній квітці по одному прикметнику; на кожному горщику – по одному іменнику. Вони розташовані у хаотичному порядку. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб перемістити квітки по відповідних горщиках, щоб прикметник на пелюстках узгоджувався з іменником на горщику. Принцип вибору – як лексичний, так і граматичний. Слова мають бути логічно повʼязані. Наприклад, «миле теля» та «зелена сукня» – у цих словосполученнях прикметники обʼєднуються саме з наданими іменниками, а не навпаки, бо лише така комбінація є змістовною, а крім того ці слова збігаються за родом, відмінком та числом.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.4
З'єднуємо прикметники з іменниками
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися