Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Так само, як дію, яку виконує об’єкт, можна вгадати, знаючи, про який предмет йде мова, так і сам цей об’єкт можна визначити за властивою тільки для нього дією. Саме це вміння й тренуватиме дитина у ході виконання цього завдання. На екрані перед учнем міститься кілька дієслів. Всі вони відрізняються за лексичним значенням, але всі разом складають набір властивостей певного об’кта. Під ними є два малюнки, які зображують абсолютно різні предмети. Між ними треба обрати той предмет, якому властиві всі перераховані вище дії. Особливість впізнавання предмета за його діями якраз в тому і полягає, що зовсім різні об’єкти можуть виконувати одну й ту саму дію, але цілий набір функцій чи властивостей може бути притаманний тільки одному предмету. Наприклад, гріє і Сонце, і праска, але тільки Сонце при цьому ще й світить. Тож учню треба вірно проаналізувати властивості кожного зображеного у вигляді якісних ілюстрацій предметів, після чого вибрати, який з них виконує всі ці дії. Коли дитина робить свій вибір, то проходить на наступний етап, де будуть й нові дієслова, й нові малюнки-варіанти.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Н.8
Впізнаємо слово за дією
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися