Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Дієслова можуть використовуватись з різними цілями. Описуючи предмет за діями, вони здатні уточнювати його властивості, протиставлятись іншим об’єктам, деталізувати ситуацію чи стан. Всі ці можливості використовуються у різних типах речень, але послужити кожній перерахованій меті може будь-яке дієслово. У ході виконання цього завдання дитина ознайомиться з багатством можливостей, що дає ця частина мови. На екрані перед учнем є речення. Воно протиставне. Наприклад, Місяць тільки світить, а Сонце – ще й гріє, дає тепло. Завдяки тому, що дії, властиві цим двом небесним тілам, різні, дитині простіше зрозуміти й різницю між ними самими. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб вставити у друге речення те дієслово, яке підходить за сенсом, оскільки другий об’єкт дійсно виконує названу дію. На вибір перед дитиною кілька варіантів. Коли учень натискає на вірний, це слово з’являєтсья на своєму місці.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Н.7
Вставляємо дію в речення
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися