Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Багатство української мови виражається не тільки у простому різноманітті і великій кількості слів, а й у різних способах повідомити одне й те саме словами, які можуть належати навіть до різних частин мови. У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься виражати думку більш лаконічно, скорочуючи фразу за рахунок використання дієслів. На екрані є словосполучення, яке складається з іменника та дієслова. Його можна замінити одним словом. Воно, наприклад, може бути похідним від іменника, хоча належати саме до дієслів. Наприклад, «подарувати» пішло від слова «подарунок», але означає дію, не називаючи предмету. Отже учень уважно читає словосполучення і з-поміж кількох варіантів, що містяться під ним, обирає те дієслово, що відповідає фразі. Коли дитина це робить, починається наступний етап. На ньому учня чекатиме нове словосполучення і кілька нових варіантів відповіді. Важливо, що кожний рівень супроводжується своїми ілюстраціями, які зображують те, що називається словами. І навіть якщо дитина допустить помилку у виборі, то все рівно пройде на наступний етап, де треба буде так само замінити словосполучення одним словом.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Н.10
Замінюємо словосполучення одним словом
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися