Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Словосполучення – не просто спосіб поєднати слова у одну структуру. Це важливий інструмент комунікації, оскільки через словосполучення можна зручно описувати предмети, докладно видавати інформацію, більш повно повідомляти про ті чи інші речі, описуючи їх більш розгорнуто. У ході виконання цього завдання дитина практикуватиметься у роботі зі словосполученнями, водночас все краще усвідомлюючи, наскільки вони корисні. На екрані перед дитиною міститься фраза, що має кілька елементів. Вона досить громіздка, хоча й наявність таких структур є корисною у певних випадках. Отже, дитина має переробити цю фразу у коротке словосполучення з тотожним значенням. Наприклад, якщо матеріал предмета вказано фразою «фігурка з дерева», то її можна переробити у коротше словосполучення – «деревʼяна фігурка». Тож дитина аналізує першу фразу та вирішує, як її можна скоротити. Під нею є частина майбутнього словосполучення – тобто одне із слів. Інше треба вписати самостійно. Дитина робить це і проходить на наступний етап завдання. Ця вправа розвиває словниковий запас учня, крім того, вона робить великий акцент саме на самостійному опрацюванні словосполучень – вже нема варіантів відповіді, різних елементів, серед яких треба вибрати один потрібний. Натомість дитина просто вписує сама те слово, яке потрібно. А можливість поглянути на тотожні за значенням, але різні за оформленням словосполучення, не лише тренує навички роботи з цими елементами мови, а й дає дитині можливість усвідомити все її багатство.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.6
Будуємо словосполучення
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися