Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Букви – це спеціальні символи, що використовуються для перенесення усної мови у писемну форму. Більшість букв української мови відповідають одному звуку або його формам. Проте варіантів графічного зображення літер два: вони можуть бути великими та малими. Виконуючи попереднє завдання, дитина тренувалась вгадувати, коли треба використовувати великі букви у назвах. Під час проходження цієї вправи дитина тренуватиметься починати речення. Загальне правило таке: кожне нове речення починається з великої літери. Тобто перша літера першого слова нового речення завжди велика – без виключень. На екрані перед учнем міститься речення – нове для кожного наступного етапу завдання. Дитина читає його і розуміє, що у першому слові бракує першої букви. Варіанти цих літер знаходяться під реченням. Дитина має вибрати правильний. Коли вона це зробить, відповідна літера зʼявиться на початку речення, і воно знову стане цілісним. Отже учень починає речення, просто вибираючи першу букву. Здається, що дій надто мало, проте насправді розуміння цього правила дає дитині краще осягнути всю цілісність речень як окремих граматичних структур. Навіть якщо вони обʼєднані у тексті, все рівно кожне починається з великої букви, адже починається й нове повідомлення. Звісно, залишаються тонкощі із прямою мовою, проте загальне правило є надзвичайно легким саме завдяки своїй однозначності: наступна літера після крапки велика. Крім того, виконуючи цю вправу, учень повторить і правила правопису, адже варіантами для вибору є літери, що можуть бути схожими на потрібну. Відтак дитині треба зосередитись, щоб не переплутати і вибрати не просто велику букву, а ще й правильну велику.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ї.8
Гра "Розпочинаємо речення"
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися