Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа продовжує тему доконаності і недоконаності дієслів. Для закріплення знань по ній необхідно, аби дитина пройшла через завдання різного формату. Цього разу учень розподілятиме дієслова в залежності від того, якому виду вони належать. На екрані перед учнем міститься два робочі поля. Кожне з них належить тому чи іншому персонажу, наявність якого додає вправі більшої інтерактивності, робить її більш цікавою та образною. Отже, крім цих робочих зон, є також набір дієслів. Частина з них – доконаного виду, а частина – ні. На всі інші граматичні категорію (час, особу тощо) звертати увагу не доведеться. У завданні, формулювання якого міститься над робочими зонами, вказано, кому з персонажів належить поле з доконаним видом, а кому – з недоконаним. Дитина розподіляє всі дієслова, які є на екрані згідно з цим критерієм. Ключ до правильного рішення вправи – це влучно задане питання. У ньому міститься відповідь на те, чи виражає дієслово завершену дію, чи ні. Якщо, наприклад, до дієслова можна поставити питання «що зробить?», то цей префікс «з-» вказує на завершеність дії, навіть не дивлячись на те, що вона відбуватиметься в майбутньому і, можливо, ще навіть не почалась. Якщо ж у питанні, яке можна задати до дієслова, цього префікса нема, то дія незавершена. Отже, коли дитина, керуючись цим критерієм, розподіляє всі дієслова по робочим зонам, то проходить на наступний етап вправи, де працюватиме з іншими словами, але механіка виконання вправи буде такою самою.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.4
Розподіляємо дієслова
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися