Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Прислівʼя та приказки – невідʼємна частина фольклору, народної творчості, яка передавалась із уст в уста протягом багатьох століть. У них ті уроки, які допомагали нашим пращурам зрозуміти світ та суспільство, лаконічна та ємка мудрість. І завжди в центрі приказок – дія. Відтак важливим їхнім елементом було і залишається дієслово. І нема кращого способу закріпити знання, повʼязані з цією частиною мови, ніж опрацювати їх саме за допомогою приказок. Отже, на екрані перед дитиною міститься приказка або прислівʼя – нове для кожного наступного етапу завдання. Дитина вже чула деякі з них, інші для них будуть новими. Якщо учень виконує цю вправу разом із батьками, то вони можуть, коли це потрібно, описати значення приказки, пояснити, що в ній малось на увазі. Отже, дитина читає прислівʼя і бачить, що головні його елементи, тобто дієслова, були пропущені. Під приказкою міститься кілька слів, що належать до цієї частини мови. Одне або два (в залежності від того, скільки було пропущено) підходять для того, щоб стати частиною приказки. Учень має за змістом і лексичним значенням слів підібрати їх і перенести у порожні ділянки у тексті приказки. Коли дитина це зробить, то пройде на наступний етап. Кожне прислівʼя супроводжується новим набором дієслів, а також – ілюстраціями, які зображують те, про що йдеться у тексті. Завдяки цій вправі учень не вивчає якусь окрему тему, повʼязану з дієсловами, а остаточно закріплює увесь комплекс знань, присвячений ним.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.12
Вставляємо дієслово у прислів'я та приказки
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися