Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа концентрує увагу дитини саме на голосних звуках та на буквах, що передають їх на письмі. Зосередитись на них дещо простіше, адже голосних звуків менше, і розділяються вони на меншу кількість підвидів. Проте і робота з ними може бути непростою, тож дитині доведеться добре сконцентруватись. На екрані перед учнем міститься малюнок, який зображує певну ситуацію, обʼєкт, подію тощо. Різноманіття малюнків робить цю вправу цікавою для виконання, адже на кожному етапі зображення на екрані змінюється. Те, що зображено на ілюстрації, підписано словом. Втім це слово є неповним – у ньому бракує кількох літер. Всі вони виражають на письмі голосні звуки. Дитина має за малюнком вгадати, що це за слово (адже навіть відсутність однієї літери може значно збити і заплутати), після чого вибрати серед варіантів голосних під малюнком ті, які потрібно. Проте на цьому завдання не скінчується: дитина має сама розподілити потрібні букви у слові, поставивши кожну з них на своє місце. Коли учень це зробить і таким чином відновить слово, то пройде на наступний етап завдання, де треба буде виконати аналогічні дії. Пропущеними завжди є ті літери, які позначають голосні звуки, тож, рухаючись між етапами завдання, дитина вивчить та повторить всіх їх. Крім того, дитина повторить і правила написання багатьох слів. Працюючи як зі звичайними голосними, так і з йотованими, учень згадає те, коли саме треба їх вживати, як вони взаємодіють із сусідніми приголосними. 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.6
Введення необхідних голосних
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися