Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Словосполучення – це мовна структура, що складається переважно з двох чи більше слів. Одне виступає в якості головного, тоді як інше – залежне від нього. Воно описує головне слово, приєднуючись до нього за відповідним питанням. При цьому словосполучення можуть складатись з різних частин мови, проте навіть якщо з цієї точки зору вони однакові, за граматичним та лексичним значенням слів можна здогадатись, які слова до яких підходять. Цим і займеться дитина у ході виконання даного завдання. На екрані перед учнем міститься стовпчик слів. Всі вони є головними у своїх словосполученнях. Біля кожного знайдеться порожня ділянка, куди треба перемістити відповідні залежні слова. Варіанти знаходяться під стовпчиком з головних. Дитина має зрозуміти, які слова складають пару, керуючись як лексичним значенням (хлопчик не може бути фіолетовим, а повітряна кулька – радісною), так і граматично, адже прикметник має узгоджуватись із іменником у роді, числі та відмінку. Коли дитина розподіляє слова внизу до головних слів у стовпчику, то відновлює правильні словосполучення і переходить на наступний етап, де у стовпчику будуть вже інші слова, та й варіанти під ним будуть, звісно, вже новими. Виконати це завдання досить легко. Варіантів всього лише три. Коли дитина підбирає залежне слово до першого головного, варіантів для другого залишається тільки два. Як тільки учень підбере залежне слово й до другого головного, то до третього підбирати не прийдеться, адже залишиться лише один варіант. Проте це завдання і не має бути складним, скоріше воно ілюструє звʼязки між словами у словосполученнях, ніж випробовує ті чи інші вміння дитини.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.4
З’єднуємо словосполучення
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися