Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Порівнювати слова та словосполучення досить легко – очевидно, що у словосполученні більше компонентів, які ще й повʼязані між собою. А от порівнювати словосполучення і речення складніше, адже є речення з двома словами, є досить великі словосполучення. Проте загальне правило таке: у реченні, котре є наступною граматичною ланкою, що знаходиться між словосполученням і текстом, здебільшого є кілька словосполучень. Як їх відрізнити? Речення будується навколо граматичної основи: підмета (що називає обʼєкт, який виконує дію та виражається здебільшого іменником) та присудка (який в свою чергу називає дію, що виконується цим обʼєктом, та виражається найчастіше дієсловом). Воно завжди містить цілісне повідомлення, завершену думку, тоді як словосполучення просто докладно описує обʼєкт чи дію. На кожному етапі цього завдання перед учнем на екрані міститься по одному такому реченню. Воно є неповним: у ньому пропущено ціле словосполучення. Варіанти того, що саме пропущено, є під реченням. Дитина читає його та за змістом розуміє, який з варіантів правильний. Коли учень робить свій вибір та переміщує потрібну комбінацію слів на її місце, то проходить на наступний етап, де треба буде виконати аналогічні дії з іншими реченням. Завдяки цій вправі учень усвідомлює різницю між цими двома утвореннями слів, усвідомлюючи, що словосполучення  просто доповнює речення і робить його більш докладним. Кожен етап супроводжується ілюстраціями названих у тексті обʼєктів та кнопками, натискання на які викликає звуковий запис відповідних слів. Це робить цілісною картину усного та писемного мовлення і допомагає повʼязувати її з візуальним рядом.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Н.8
Словосполучення в реченні
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися