Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Мета поступового зростання складності та масштабності тем, з якими стикається дитина під час вивчення української мови, переш за все, є не академічною, а життєвою. Лише комплексне розуміння фонетики, граматики, лексики, синтаксису, пунктуації та інших розділів мовознавства дасть дитині можливість ефективно користуватися словом, спілкуватися грамотно та успішно викладати власні думки, ідеї, почуття, розуміючи також і співбесідника. Тож вивчення теми словосполучень не є кінцевою метою: ці мовні одиниці входять до складу більших структурних елементів, а саме — речень. І в процесі виконання цього завдання дитина тренуватиметься використовувати словосполучення як будівельний матеріал. На екрані перед школярем міститься каркас речення — іншого для кожного наступного етапу завдання. У ньому пропущено не одне слово, а цілу комбінацію слів, на місці якої — порожня ділянка. Дитина аналізує речення, його основну думку, яка без пропущеного словосполучення є неповною. Під реченням є кілька варіантів словосполучень із зовсім різними значеннями. Школяр подумки підставляє кожен до речення та оцінює, наскільки кожен варіант підходить за змістом. Коли дитина це робить, то визначає єдиний варіант, який з усіх дійсно дозволяє завершити думку речення. Вибравши його, школяр бачить, як це словосполучення зʼявляється на своєму місці — і переходить на наступний етап завдання до опрацювання іншого речення. Різноманіття речень, як і велика кількість словосполучень для опрацювання, надається не лише для того, щоб посилити цікавість дитини до теми, а і для того, аби школяр тренувався користуватися знанням структури та характеру словосполучень у різноманітних обставинах на практиці в живому спілкуванні.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
І.11
Доповнюємо речення словосполученням відповідно змісту
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися