Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Речення можуть бути простими і складними, утворювати цікаві та різноманітні поєднання, однак, найбільшою за розмірами та найрізноманітнішою мовною одиницею є те, що вони утворюють разом – текст. Він є іншим масштабом сприйняття мови, так само, які реченні відрізняється від поодинокого слова за рівнем обсягу тої інформації, яку вони передають. Класифікація текстів має не так вже й багато елементів, і причина цього як раз у їхньому різноманітті, адже всі тексти вкрай сильно відрізняються між собою за темою та ідеєю, а відтак утворити багатоелементну класифікацію цих мовних одиниць було б надто складно та недоцільно. Однак, загальна структура текстів завжди однакова: у них є зачин, де розповідається про те, що є центром розповіді. Далі йде основна частина, яка цю тему розкриває максимально повно. Нарешті, йде закінчення, котре містить у собі фінал розвитку теми та, інколи, висновок. У процесі виконання цього завдання дитина тренуватиметься знаходити, якої частини у тексті бракує. На кожному етапі перед учнем міститься зображення нового тексту. Цікавість виконання завдання полягає як раз в цьому різноманітті, адже кожен текст являє собою, перш за все, цікаву розповідь про щось. Дитина аналізує текст і визначає, якої структурної частини у ньому бракує. 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Р.1
Гра «Втрачена частина»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися