Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Вставні слова серед всіх конструкцій, які відокремлюються в реченні, посідають досить особливе місце в мовленні. Вони здатні істотно змінити основну думку речення, додавши до неї той чи інший відтінок. Вставних слів багато, однак, їх можна згрупувати за тим, що саме вони передають. Цим й займеться дитина у ході виконання даного завдання. На екрані перед школярем знаходиться зображення двох робочих зон, поки що порожніх. Кожна містить назву груп вставних слів за значенням. Під робочими зонами знаходиться набір вставних слів для сортування. Дитина послідовно опрацьовує кожне слово, згадуючи, що саме воно означає. Наприклад, «безперечно», «очевидно», «безумовно» означають впевненість мовця, а «мабуть», «можливо», «сподіваюсь» – навпаки, значать невпевненість. Коли школяр розсортує всі слова по наданим робочим зонам, то пройде на наступний етап завдання, де буде інший набір вставних слів та інші категорії. Бажано, аби учень після розподілення цих мовних одиниць додатково проаналізував їх і запамʼятав зроблену класифікацію. Це дасть можливість більш впевнено користуватись цими словами. Родзинка вставних слів в тому, що вони є корисними не стільки з академічної, скільки з практичної точки зору, адже вони роблять людську мову більш живою.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.8
Розподіляємо за групами вставні слова і звертання
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися