Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

З випадками, коли на кінці речення треба поставити знак питання, усе зрозуміло — для цього є питальні речення. А от зрозуміти, коли на кінці речення треба поставити знак оклику, складніше. Справа в тому, що знак оклику означає емоційне забарвлення фрази, більший наголос на ній, можливо, навіть передає на письмі той факт, що мовець під час цього речення кричав або підвищував голос. А це можливо як у випадку з розповідними, так і у випадку зі спонукальними реченнями. У процесі виконання цього завдання дитина тренуватиметься визначати речення за емоційним забарвленням, вибираючи, у яких конструкціях виправдано поставлено знак оклику. На екрані перед учнем на кожному етапі міститься цілий набір простих коротких речень. На кінці кожного — пунктуаційний знак «!». Мета, яка ставиться перед учнем, полягає в тому, щоб вибрати ті речення, котрій відповідають даному емоційному забарвленню не лише за останнім розділовим знаком, а й за характером повідомлення. Тобто треба вибрати, де «!» стоїть не помилково. Для цього школяр аналізує зміст кожного речення з погляду його головної думки та можливої мети утворення. Знайшовши те речення, де знак оклику дійсно відповідає емоційному забарвленню, школяр виділяє його. У рамках одного етапу на екрані міститься лише одне таке речення, що вказується у формулюванні завдання над робочою зоною з ними, однак, інших підказок дитина не матиме. Вибравши одне емоційно забарвлене речення, школяр проходить на новий етап до іншого їхнього набору, знайомлячись з окличними реченнями та набуваючи досвіду роботи з ними, що знадобиться дитині в майбутньому.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ї.3
Визначаємо речення за емоційним забарвленням
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися