Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Структурні схеми різних видів використовуються в мовознавстві для того, щоб зобразити особливості тої чи іншої мовної одиниці без урахування її внутрішнього змісту. Наприклад, для кожного речення є синтаксична схема, і ті речення, для яких ці схеми однакові, можуть розповідати про абсолютно різні події. Слова, які збігаються за морфемними схемами, можуть мати різне лексичне значення. Для того, щоб позначити місцеположення звертання, теж є свої прийоми, і в процесі виконання цього завдання дитина познайомиться з ними. На екрані перед дитиною міститься речення — інше для кожного наступного етапу завдання. У ньому неодмінно є звертання. Під реченням є схеми, де звертання міститься в різних частинах речення. Дитина має самостійно зрозуміти, як інтерпретувати значення цих схем. Після цього школяр вибирає ту, яка правильно відображає місцезнаходження звертання в наданому реченні. Коли школяр це робить, то проходить на наступний етап завдання, де треба буде виконати аналогічний аналіз та вибір з іншим реченням для опрацювання.  

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.5
Знаходимо звертання у реченні
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися