Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

 

Використовувати для вивчення української мови писемну її форму зручно з кількох причин, наприклад, інформація, яка була записана, краще запам’ятовується, а також до неї можна коли завгодно повернутися, щоби повторити матеріал. Водночас усному сприйняттю приділяється не так багато уваги, і ця вправа відкриває низку завдань, що виправляють цю ситуацію, бо мають форму аудіювання. Школяр натискає на активну кнопку й чує текст. Розповідь є інформативною та цікавою, і дитина має уважно її прослухати, аби розпізнати назву потрібного сузір’я. Ця вправа має цікаву сюжетну базу. На кожному етапі розповідь буде іншою, але вони завжди належать мудрому чарівнику, який навчає школяра. Варіанти назви сузір’я, про яке йде мова, перебувають під малюнком, і всі вони досить подібні, тож дитині доведеться бути уважною, аби вибрати єдиний варіант, який точно передає сказане в тексті. Тому натискати на кнопку й повторювати текст школяр може стільки разів, скільки потрібно.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ф.1
Гра «Небесні сузір'я»
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися