Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Дієслова мають кілька особливостей, що стосуються різних аспектів цієї часини мови. Зокрема, правопису. Наприклад, відоме правило: частка «не» з дієсловами пишеться окремо, окрім випадків, коли без неї слово не вживається – «не дозволив», «ненавидів» тощо. Цим дієслово відрізняється від іменникових частин мови, з якими «не» пишеться разом у всіх випадках, якщо до цього слова можна підібрати синонім («нелюбов» то «ворожнеча» тощо).

   У ході виконання цього завдання дитина тренуватиметься у правильному правописі дієслів. На екрані міститься контекст – речення, де це слово треба вжити. Учень читає, розуміючи його сенс, а під ним – два варіанти. Вони тотожні за значенням, однак, відрізняються між собою за написанням. Завдання, яке ставиться перед школярем, полягає у тому, щоб знайти правильний варіант написання та використати саме його в реченні. Коли учеь це робить, то проходить на новий етап до іншого речення та нового випадку правопису дієслів, з яким можуть виникнути труднощі. Кожне речення супроводжується кількома невеличкими ілюстраціями, які доповнюють текст.

    Поряд з реченням завжди є активна кнопка. Натиснувши на неї, учень побачить чітко сформульоване правило, яке стосується цього випадку вжитку дієслова. Якщо здебільшого натискання на ці кнопки є небажаним і використовується лише в крайніх випадках, то в цій вправі користуватись цією підказкою варто завжди, окрім випадків, коли дитина сама чітко може сказати правило вибору того чи іншого варіанту. Знання правил правопису є важливим для грамотного вживання дієслів на письмі.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.10
Вставляємо правильне дієслово
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися