Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    Тематика цього завдання мало в чому поступається популярністю тваринам чи космосу. Адже не менше, ніж на звірів в зоопарку, дитина любить дивитись й на різні прилади, дивуючись тому, як вони працюють. Ця вправа присвячена різноманітним винаходам, які були створені протягом людської історії та приносили користь у тих чи інших ситуаціях.

    На екрані перед учнем міститься робоче поле, де є каркас назви нового для кожного рівня винаходу. Одна клітинка – для однієї літери, тож їхня кількість є підказкою для школяра. Поряд є зображення предмета, який повʼзязано з цим винаходом, а над каркасом – активна кнопка, на яку можна натиснути. Коли школяр це робить, то чує текст, в якому описується дане знаряддя та його особливості. Важливо, що у тексті не обовʼзяково йде мова про щось сучасне та високотехнологічне. Стародавній лук, якому вже кілька тисяч років, теж є винаходом, тобто результатом людської праці. І користі від нього людству більше, ніж від смартфона.

     Отже, школяр уважно слухає цей опис. Таким чином, дане завдання за механікою виконання наближається до аудіювання і водночас – до розгадування загадки. Зрозумівши за допомогою цього опису та наявних підказок у вигляді повʼязаних з даним предметом малюнків, про що йде мова, та вписує у каркас назву цього предмета. Коли учень це робить, то проходить на наступний етап до нового пізнавального та цікавого опису, адже у тексті розповідаються досить зрозумілі, але не такі вже й загальновідомі факти. Крім того, завдяки цій вправі учень дізнається про правила правопису опрацьованих слів. Це знадобиться йому в майбутньому, адже деякі з цих слів є не такими вже й простими.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ч.8
Винаходи людства
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися