Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

    За механікою виконання ця вправа досить істотно схожа з попередньою. Однак, вона не має певного тематичного вектору. Натомість учень у ході її виконання буде добирати до поодиноких слів такі словосполучення, які б пояснили їхнє значення.

    На екрані перед учнем на кожному етапі міститься зображення нового такого слова. По інший бік від нього через тире необхідно поставити словосполучення, яке описує сенс слова, а варіанти їх знаходяться під робочою зоною. Варіантів небагато, всього два, і лише один з них – правильний. Коли учень робить свій вибір, він заповнює порожнину у визначенні, а школяр проходить на новий етап до іншого подібного слова.

    Можна сказати, що словосполучення використовується тут для тлумачення тих чи інших термінів, які є відносно рідкісними для щоденного мовлення. Завдяки цьому, виконуючи це завдання і рухаючись між його етапами, школяр розширює власний словниковий запас, а також – вчиться описувати явища, процеси та предмети лаконічно, за допомогою всього лише двох-трьох повʼязаних між собою слів.

    Отже, ця вправа є корисною для розширення кругозору та розвитку уваги й памʼяті дитини. При цьому кожен рівень супроводжується своїм набором малюнків. Ці картинки зображують те, про що йдеться у слові та словосполученні, котре розкриває його значення. Навіть якщо школяр не знає правильного визначення наведеного слова, малюнки можна використати як своєрідну підказку завдяки їх змістовному звʼязку з правильним тлумаченням. В майбутньому дитина завдяки отриманому уроку навчиться більш вільно працювати зі словами, коли це потрібно вживаючи словосполучення, а коли треба – поодиноке слово.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Р.3
Замінюємо іменник словосполученням
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися